+421 2 5341 1511, 55 | Napíšte nám email

O nás

Cesta, ktorú sme za uplynulé roky prešli hovorí sama o sebe, o našom prístupe k obchodným partnerom...

Cesta, ktorú sme za uplynulé roky prešli hovorí sama o sebe, o našom prístupe k obchodným partnerom a najmä k naším zákazníkom. Náš pracovný kolektív je roky stabilný, polygraficky vzdelaný s dlhročnou praxou a chuťou vyhovieť potrebám zákazníka. Táto komplexnosť v spojení s kvalitou a rýchlosťou realizácie bola a je dôvodom, prečo s nami spolupracujú mnohé organizácie nielen zo Slovenska ale i zo zahraničia.

Naše prednosti

RÝCHLOSŤ

RÝCHLOSŤ

Je dôležitá keď je pod kontrolou a v tom sme dobrí. Okamžite reagujeme na požiadavky kalkulácií, pružne zaraďujeme zákazky do výroby a neustále sledujeme technologický proces. Naši zákazníci môžu požadovať krátke výrobné termíny a nemusia sa obávať o kvalitu svojich produktov.

VÝKON

VÝKON

Je našou prednosťou, pretože používame špičkovú technológiu, ktorú obsluhujú naši stáli zamestnanci s polygrafickým vzdelaním, dlhoročnými skúsenosťami a s úprimným záujmom o výsledok svojej práce. Vedia a chcú sa pozerať na výsledok svojej práce očami zákazníka.

KVALITA

KVALITA

Nepretržite sledujeme kvalitu a veľmi nám na nej záleží. Je hlavným dôvodom, prečo sa k nám zákazníci vracajú – môžu sa spoľahnúť.

SPOKOJNOSŤ

SPOKOJNOSŤ

Máme radi spokojných a verných zákazníkov. Mnohých už viac ako 20 rokov …