+421 2 5341 1511, 55 | Napíšte nám email

Služby

Naše služby

PRODUKTY

PRODUKTY

Výroba polygrafických produktov ako sú napr. vizitky, hlavičkové papiere, obálky, letáky, prospekty, katalógy, ponukové zakladače/foldre, brožúry, knihy, skriptá, číslované produkty – vstupenky, samoprepisujúce tlačivá, personalizovanú tlač letákov, digitálnu tlač na rôzne materiály a mnohé iné.

ŠPECIALITY

ŠPECIALITY

Našou hlavnou špecializáciou je tlač komplikovanejších produktov s aplikovaním výseku, ražieb, slepotlače a netradičného dokončujúceho spracovania čo nám umožňujú naše kvalitné a moderné technológie. Vieme kvalitne a tvorivo poradiť – máme dlhoročné skúsenosti.

ROZVOZ

ROZVOZ

Ponúkame tiež rozvoz a distribúciu produktov podľa požiadaviek klienta. Spolupracujeme po dlhú dobu s renomovanými spoločnosťami špecializujúcimi sa na balenie, označovanie a distribúciu tlačených produktov.

SPOLUPRÁCA

SPOLUPRÁCA

Taktiež spolupracujeme v rámci kooperácií s množstvom kvalitných a rokmi preverených firiem tak, aby sme vedeli nášmu zákazníkovi ponúknuť pestrú technológiu od jedného dodávateľa so zárukou kvality, krátkeho dodacieho termínu a prijateľnej ceny.